Svg Image (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image
hu: Kép

en: Media
hu: Média

en: No preview
hu: Nincs előnézet

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hu: Ezt a szöveget olvassák be a képernyőolvasó programok, a keresőmotorok és ez jelenik meg a kép helyén, amíg az teljesen be nem töltődik.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: no preview
hu: nincs előnézet

en: The preview image will be shown while editing the content.
hu: Az előnézeti kép lesz megjelenítve a tartalom szerkesztésekor.

en: Preview image style: @style
hu: Előnézeti képstílus: @style
