Svg Image (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Image
bo: པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bo: ཡིག་གེ་འདི་འཆར་ངོས་ཀློག་བྱེད་དང་། འཚོལ་བྱེད། པར་རིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་སྐབས་སུ་བེད་སྤྱོད་དགོས།

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: The preview image will be shown while editing the content.
bo: པར་རིས་སྔོན་ལྟ་ནི་པར་རིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་སྐབས་སུ་སྟོན་རྒྱུ་ཡིན།
