Svg Image (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: No preview
nl: Geen voorbeeldweergave

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: SVG image
nl: SVG-afbeelding

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Preview image style: @style
nl: Voorbeeldweergave afbeeldingsstijl: @style
