Svg Image (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image
el: Εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
el: Αυτό το κείμενο χρησιμοποιείται από προγράμματα ανάγνωσης οθόνης, μηχανές αναζήτησης, ή όταν η εικόνα δεν μπορεί να εμφανιστεί.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: no preview
el: χωρίς προεπισκόπηση

en: The preview image will be shown while editing the content.
el: Η εικόνα προεπισκόπισης θα φαίνεται κατά την επεξεργασία του περιεχομένου.
