Svg Image (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Image
et: Pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Preview image style: @style
et: Pildistiili eelvaade: @style
