Svg Image (8.x-1.13) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Image
lv: Attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls
