Svg Image (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Image
ro: Imagine

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: No preview
ro: Fără previzualizare

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ro: Acest text va fi utilizat de către cititoarele de ecran, motoarele de căutare, sau când imaginea nu poate fi încărcată.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ro: Titlul este folosit ca un sfat când utilizatorul trece cu mouse-ul peste imagine.

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: no preview
ro: fără previzualizare

en: The preview image will be shown while editing the content.
ro: Imaginea de previzualizare va fi afișată în timpul editării conținutului.

en: Preview image style: @style
ro: Previzualizați stilul imaginii: @style
