SVG Image Field (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Image
hr: Slika

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Default image
hr: Zadana slika

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada sliku nije moguće prikazati.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
hr: Ovo polje sprema ID slike kao cijeli broj.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hr: Ako nije otpremljena slika, ova slika će biti prikazana.

en: Enable <em>Alt</em> field
hr: Omogući <em>Alt</em> polje

en: Enable <em>Title</em> field
hr: Omogući <em>Naziv</em> polje

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hr: Naziv atribut se koristi kao iskočna informacija kada je pokazivač miša iznad slike.

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
hr: Ukoliko se ne otpremi datoteka, ova će slika biti prikazana i prevladati zadanu sliku polja.
