SVG Image Field (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko
