SVG Image Field (2.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: Image settings
ka: სურათის პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Nothing
ka: არაფერი
