SVG Image Field (2.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: Image
te: బొమ్మ

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
