SVG Image Field (2.1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Image
bn: ছবি

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
