SVG Image Field (2.1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Image
eu: Irudia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Enable <em>Alt</em> field
eu: <em>Alt</em> eremua gaitu

en: Enable <em>Title</em> field
eu: <em>Izenburu</em> eremua gaitu

en: Nothing
eu: Ezer
