SVG Image Field (2.1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: File
ast: Ficheru

en: Image
ast: Imaxe

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
