SVG Image Field (2.2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: Image settings
gl: Axustes da imaxe

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Reference
gl: Referencia

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Default image
gl: Imaxe predeterminada

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
gl: Este título emprégase cando o usuario pasa o rato sobre a imaxe.

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
gl: Este campo almacena o ID dun arquivo da imaxe como un valor de número enteiro.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
gl: Se non se sube ningunha imaxe, ésta será a imaxe que se mostre.

en: Enable <em>Alt</em> field
gl: Activar campo <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
gl: Activar campo <em>Título</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
gl: O atributo título usase como pequeno mensaxe emerxente cando o cursor pasa sobre a imaxe.

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
