SVG Image Field (2.2.0-rc1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Image
be: Малюнак

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
be: Гэта поле захоўвае ідэнтыфікатар файла выявы ў выглядзе цэлалікавага значэння.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
be: Калі ніякая выява не запампованая, гэтая выява будзе паказаная.

en: Enable <em>Alt</em> field
be: Дазволіць поле <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
be: Дазволіць поле<em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
be: Атрыбут title выкарыстоўваецца як падказка, калі мыш наведзена на выяву.

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
be: Калі ніводная выява не запампованая гэта выява будзе паказаная і заменіць прадвызначаную выяву гэтага поля.
