SVG Image Field (2.2.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Image
is: Mynd

en: Image settings
is: Myndastillingar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
