SVG Image Field (2.2.0-rc2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: File
ur: فائل

en: Image
ur: تصویر

en: Image settings
ur: تصویر کی ترتیبات

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
