SVG Image Field (2.2.0) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Image
cs: Obrázek

en: Image settings
cs: Nastavení obrázků

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Field types
cs: Typy polí

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
cs: Toto pole ukládá ID obrázku jako číslo.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
cs: Pokud nebude nahrán žádný obrázek, zobrazí se tento.

en: Enable <em>Alt</em> field
cs: Zapnout pole <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
cs: Zapnout pole <em>Název</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
cs: Atribut title se používá jako popisek při přejetí myší přes obrázek.

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic

en: @entity using @field
cs: @entity používající @field

en: <em>Alt</em> field required
cs: Povinné pole <em>Alt</em>

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
cs: Pokud není nahrán žádný nový obrázek, bude se zobrazovat právě tento obrázek místo výchozího obrázku pro toto pole

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
cs: Alternativní popis obrázku - 'alt' atribut.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
cs: Název obrázku - 'title' atribut.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
cs: Tento obrázek se zobrazí, pokud žádný jiný nenahrajete.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
cs: Tento text se použije pro čtečky obrazovky a vyhledávače a také v případě, že obrázek nebude dostupný.

en: Making this field required is recommended.
cs: Doporučuje se nastavit toto pole jako povinné.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
cs: Atribut title se používá jako popisek při přejetí myší přes obrázek. Zapnutí tohoto pole se nedoporučuje, protože způsobuje problémy čtečkám obrazovky.

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded. Enabling this field is recommended.
cs: Atribut alt může být použit vyhledávači, čtečkami obrazovky a v situacích, kdy obrázek není dostupný. Povolení tohoto pole je doporučeno.
