SVG Image Field (2.2.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Image
eo: Bildo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
