SVG Image Field (2.2.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image
ug: سۈرەت

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
