SVG Image Field (2.2.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: Image
bg: Снимка

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bg: Този текст се ползва от екранни четци, търсачки или когато изображението не може да бъде заредено.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
bg: Това поле съдържа ID на файла на изображението под формата на цяло число.
