SVG Image Field (2.2.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: Image
mn: Зураг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
