SVG Image Field (2.3.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Image
lv: Attēls

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Reference
lv: Atsauce

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
lv: Lauks glabā attēla ID kā veselu skaitli.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
lv: Ja netiks augšupielādēts attēls, šis attēls tiks rādīts ekrānā.

en: Enable <em>Alt</em> field
lv: Iespējot <em>Alt</em> lauku

en: Enable <em>Title</em> field
lv: Iespējot <em>Virsraksta</em> lauku

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lv: Virsraksta atribūts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad peles kursors šķērso attēlu

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field
