SVG Image Field (2.3.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Image
hy: Նկար

en: Image settings
hy: Պատկերի կարգավորումներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hy: Եթե ոչ մի նկար չվերբեռնվի, կցուցադրվի այս նկարը:

en: Nothing
hy: Ոչինչ
