SVG Image Field (2.3.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Image
cy: Delwedd

en: Image settings
cy: Gosodiadau delwedd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd
