SVG Image Field (2.3.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Image
sl: Slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sl: To besedilo bo prikazano zaslonskim bralnikom, iskalnikom ali, ko slike ne bo mogoče naložiti.
