SVG Image Field (2.3.2) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Image
uk: Зображення

en: Image settings
uk: Налаштування зображення

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Reference
uk: Посилання

en: Default value
uk: Базове значення

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Default image
uk: Базове зображення

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: SVG image
uk: Зображення SVG

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Field types
uk: Типи полів

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файла зображення, як ціле значення.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
uk: Це зображення буде показуватися на сторінці, якщо не викладено жодного зображення.

en: Enable <em>Alt</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Заголовок</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
uk: Атрибут заголовок (title) використовується в якості спливаючої підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Sanitize
uk: Очистка

en: @entity using @field
uk: Сутність @entity використовує поле @field

en: <em>Alt</em> field required
uk: Поле <em>Alt</em> обов'язкове

en: <em>Title</em> field required
uk: Поле <em>Заголовок</em> обов'язкове

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
uk: Якщо жодного зображення не відвантажено, на екрані буде показане це зображення, і базове зображення поля буде перевизначено.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
uk: Альтернативний текст зображення, для атрибута зображення "alt".

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
uk: Текст заголовку зображення, для атрибута зображення "title".

en: Image to be shown if no image is uploaded.
uk: Зображення, що показується у тому випадку, коли не звантажено жодного зображення.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст буде використаний зчитувачами екранів, пошуковими системами і тоді, коли зображення неможливо завантажити.

en: Enable Alt field
uk: Увімкнути поле "Alt"

en: Alt field required
uk: Поле "Alt" є обов'язковим

en: Enable Title field
uk: Увімкнути поле "Title"

en: Title field required
uk: Поле "Title" є обов'язковим

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення

en: Making this field required is recommended.
uk: Рекомендовано зробити це поле обов'язковим.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
uk: Атрибут title використовується в спливній підказці про проведенні мишею над зображенням. Вмикати це поле не рекомендовано оскільки це може призвести до виникнення проблем із зчитувачами екрану.

en: Configuring displays and form displays
uk: Налаштовування відображень та відображень форми

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded. Enabling this field is recommended.
uk: Атрибут alt може використовуватись пошуковими системами, зчитувачами екранів, і коли неможливо завантажити зображення. Це поле рекомендовано увімкнути.
