SVG Image Field (2.3.4) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Image
oc: Imatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Default image
oc: Image per defaut

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
oc: Seleccionatz ont volètz emmagazinar los fichièrs finals. L'emmagazinament de fichièrs privats a una sobrecàrrega significant respecte los fichièrs public, mas permet l'accès restringit als fichièrs d'aqueste camp.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
oc: Se es pas carrega cap imatge, al visualizar lo contengut es aficharà aquesta.

en: Enable <em>Alt</em> field
oc: Activar lo camp <em>Alt</em>

en: Enable <em>Title</em> field
oc: Activar lo camp <em>Títol</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
oc: L'atribut títol s'utiliza coma rètol emergent quand lo ratolí passa per sobre de l'imatge.

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res

en: Sanitize
oc: netejar

en: @entity using @field
oc: @entity utilisant @field
