SVG image field (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Ат

en: File
ru: Файл

en: Image
ru: Чурук

en: About
ru: Дугайында

en: Default image
ru: Ниити чурумал
