SVG image field (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Reference
et: Viide

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
et: See väli salvestab pildi faili ID täisarvulise väärtusena.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
et: Kui ühtegi pilti üles ei laadita, siis kuvatakse seda pilti.

en: Enable <em>Alt</em> field
et: Aktiveeri <em>Alt</em> väli

en: Enable <em>Title</em> field
et: Aktiveeri <em>Title</em> väli

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: <em>Alt</em> field required
et: <em>Alt</em> välja täitmine on kohustuslik

en: <em>Title</em> field required
et: Välja <em>Pealkiri</em> täitmine on kohustuslik

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
et: Kui ühtegi pilti pole üles laaditud, näidatakse hoopis seda pilti, see asendab välja vaikimisi pildi.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
et: Alternatiivne tekst pildi 'alt' attribuudi jaoks.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
et: Pildi nimetus, mida kasutada 'title' attribuudi jaoks.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
et: Pilt, mida kasutatakse siis, kui ühtegi pilti pole üles laetud.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
et: Teksti kasutatakse ekraanilugejate ja otsingumootorite poolt ning siis, kui pilti ei õnnestu laadida.

en: Making this field required is recommended.
et: Selle välja täitmine on soovitatav muuta kohustuslikuks.

en: Configuring displays and form displays
et: Kuvade ja vormikuvade seadistamine
