SVG image field (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Image
ku: وێنە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
