Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Guadeloupe
az: Qvadelupa

en: Martinique
az: Martinika

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında
