Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Code
be: Код

en: Georgia
be: Грузія

en: Guadeloupe
be: Гвадэлупа

en: Martinique
be: Марцініка

en: Mayotte
be: Майотта

en: About
be: Аб
