Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Guadeloupe
bo: ཀྭ་ཏེ་ལོ་ཕུ་གླིང་ཕྲན།

en: Martinique
bo: མལ་ཐི་ནི་ཁེ་གླིང་ཕྲན།

en: Mayotte
bo: མ་ཡོ་ཐི་གླིང་ཕྲན།

en: About
bo: གསལ་བཤད
