Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Code
el: Κωδικός

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Guadeloupe
el: Γουαδελούπη

en: Martinique
el: Μαρτινίκα

en: Mayotte
el: Μαγιότ

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: About
el: Περί
