Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Code
et: Kood

en: Georgia
et: Gruusia

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist
