Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: Add
fr: Ajouter

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Georgia
fr: Géorgie

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Generic
fr: Générique

en: California
fr: Californie

en: Florida
fr: Floride

en: Hawaii
fr: Hawaï

en: Louisiana
fr: Louisiane

en: New Mexico
fr: Nouveau Mexique

en: North Carolina
fr: Caroline du Nord

en: North Dakota
fr: Dakota du Nord

en: Pennsylvania
fr: Pennsylvanie

en: South Carolina
fr: Caroline du Sud

en: South Dakota
fr: Dakota du Sud

en: Virginia
fr: Virginie

en: West Virginia
fr: Virginie-Occidentale

en: District of Columbia
fr: District de Columbia

en: About
fr: À propos

en: Element
fr: Élément

en: Class attribute
fr: attribut Class

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: Svg Maps France departments
fr: Cartes Svg des départements de France

en: France departments
fr: Départements de France
