Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Code
jv: Kode

en: About
jv: Ngenani
