Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Code
kk: Коды
