Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Code
lt: Kodas

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: About
lt: Apie

en: Element
lt: Elementas
