Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Path
ml: വഴി

en: Code
ml: കോഡ്
