Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Code
mn: Код
