Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Code
ur: کوڈ
