Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Code
am: ኮድ

en: Element
am: አባል
