Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Code
ar: الكود

en: Georgia
ar: جورجيا

en: Guadeloupe
ar: غواديلوب

en: Martinique
ar: المارتينيك

en: Mayotte
ar: مايوت

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول

en: Element
ar: عنصر
