Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Code
bs: Kod
