Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Code
cs: Kód

en: Martinique
cs: Martinik

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
