Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Code
cy: côd
