Svg Maps (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Code
eo: Kodo
